Барај
%
×
Okaidi new collection
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0077385-29
1.790 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 72% ПОЛИЕСТЕР 28% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034032-37
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67064043-37
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765941-90
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020467-37
890 МКД
Заштеда -31%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000462-37
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000464-37
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
1.790 МКД
1.790 МКД
1.074 МКД
Заштеда: 716 МКД
Извести ме за попуст
2
1