Барај
%
×
Geox - step out in style
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50517747-001
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 17% ЕЛАСТИН