Барај
%
×
Forever denim with replay
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50504730-001
13.990 МКД
13.990 МКД
11.192 МКД
Заштеда: 2.798 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 62% ПАМУК 33% РЕЦИКЛИРА ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

13.990 МКД
13.990 МКД
11.192 МКД
Заштеда: 2.798 МКД
Извести ме за попуст
2
1