Барај
%
×
Geox - step out in style
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67020649-56
Šifra proizvođača: 67020649
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 32% ПОЛИЕСТЕР 68% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ THDM0DM18623-C1G
7.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227024-11
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227021-11
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67050648-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS175551-3032
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LSML424VOG Z99
4.690 МКД
Големина
S
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50504749-402
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1