Барај
%
×
Okaidi new collection
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765939-92
1.290 МКД
1.290 МКД
774 МКД
Заштеда: 516 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4GH82 WCWF2 P6AI
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LVA7617-0004
3.272 МКД
Заштеда -20%
4.090 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ LVA7617-0003
3.272 МКД
Заштеда -20%
4.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ HB50505290 979
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH24 WDWT2 P32Y
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH09 WCWF2 P9UT
4.753 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GW4RH24 WDWT2 P7MH
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
1.290 МКД
1.290 МКД
774 МКД
Заштеда: 516 МКД
Извести ме за попуст
2
1