Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37055911-50
Šifra proizvođača: 37055911
990 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 63% Полиестер 33% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara
990 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
2
1