Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БЛУЗА
SUPER DRY

БЛУЗА

Шифра на артикл: W2011714A-01C
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 47% Модал 47% Полиестер 6% Еластин

Trenutno nema komentara