Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37953254-94
Šifra proizvođača: 37953254
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37015957-95
590 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37004772-95
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37025960-37
890 МКД
Големина
06
08
10
12
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37054044-94
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37004767-94
790 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37053254-95
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37043260-94
890 МКД
Големина
06
08
10
12
14