Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37022516-85
Šifra proizvođača: 37022516
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 4-5 Години
  4-5 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37027733-85
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37025947-82
690 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37072513-85
390 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37000250-85
390 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72