Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DESIGUAL

БЛУЗА

Шифра на артикл: 22SWBW38-1000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 86%Вискоза 11%полиамид 3%еластин


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22WWSK54-1001
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW14376-YBR
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW14352-YBR
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37095130-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035133-01
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035910-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW13824-YBR
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37023775-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37084005-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A065730JEAI-141
8.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS013481
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS013473
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L