Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6763596-75
599 МКД
999 МКД
599 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 83% Полиестер 17% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A2FXP-BC3
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87055690-81
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765475-74
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765432-74
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87044057-81
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1089641-71
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87020536-85
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87030535-81
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87010035-81
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L