Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 87012888-94
Šifra proizvođača: 87012888
690 МКД
690 МКД
207 МКД
Заштеда: 483 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Состав 04% Еластин 52% Вискоза 44% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009583
1.192 МКД
Заштеда -60%
1.490 МКД
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012735
1.988 МКД
Заштеда -65%
2.840 МКД
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011708
2.653 МКД
Заштеда -65%
3.790 МКД
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 17045531-94
356 МКД
Заштеда -60%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 17025955-94
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL