Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50423397-473
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 72% Памук 28% Лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""