Барај
%
×
Forever denim with replay
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50496642-479
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227022-10
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227024-27
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227025-16
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ SS175530-7113
6.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GM4RQ13 KBK32 G8BR
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1