Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
DIESEL

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 00STMV069MH-01
13.690 МКД
13.690 МКД
4.107 МКД
Заштеда: 9.583 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 30
  30
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 52%Лиоцел 45%памук 3%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50469955-436
5.990 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ J30J320533-1BJ
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
31
32
33
34
36
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110295A-7BN
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110216A-V8V
1.845 МКД
Заштеда -50%
3.690 МКД
Големина
30
31
32
33
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110216A-T1K
1.895 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Големина
30
31
32
33
34
36
38