Барај
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MISS SIXTY

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 6W3PJ0730000-G24
4.590 МКД
4.590 МКД
3.213 МКД
Заштеда: 1.377 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79%Полиестер 21%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GSS014316
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GSS013181
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37020375-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37010064-TN
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37091304-TN
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W3RJ0890000-G24
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W3RJ0050000-G24
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6W3WJ2540000-G24
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.893 МКД
Заштеда -30%
16.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W3RJ2190000-U19
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W3RJ1730000-G24
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6W3RJ0070000-G24
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
XS
S
M