Барај
%
×
Okaidi new collection
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
PARFOIS

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 218496_GD
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 10% ПАМУК 10% ПОЛИТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ 80% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 219522_EC
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220167_OW
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220167_BK
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 67096733-09
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 220189_BG
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218093_SV
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_BG
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_LL
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218511_GN
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 218263_BK
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 9887832-01
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 217275_OW
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
2.690 МКД
2.690 МКД
2.152 МКД
Заштеда: 538 МКД
Извести ме за попуст
2
1