Барај
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
MANGO

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: 87096314-99
2.490 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 1.458 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 100% Полиуретан Постава: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Гума Влошка: 100% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara