Барај
%
×
Forever denim with replay
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 67066048-52
Šifra proizvođača: 67066048
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 15% ПОЛИЕСТЕР 45% ПАМУК 05% АКРИЛ 10% ЖЕЛЕЗО 10% СТАКЛО 15% ШКОЛКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 67084780-50
490 МКД
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1