Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 197616_GD
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Енамел, 30%Цинк, 60%Термопластичен полиутретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 202628_GN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201496_IV
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 198684_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202613_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202601_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202600_OL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202077_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202068_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202603_CL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201860_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200829_HM
1.390 МКД