ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
SPRINGFIELD

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 6887031-14
1.799 МКД
1.799 МКД
1.619 МКД
Заштеда: 180 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 98% Памук 02% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6887155-14
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6887139-01
1.619 МКД
Заштеда -10%
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6887058-15
1.619 МКД
Заштеда -10%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6887066-75
1.979 МКД
Заштеда -10%
2.199 МКД
Големина
42
36
40
44
38
34
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6887945-19
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""