ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
PARFOIS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 175115_PKU
2.290 МКД
2.290 МКД
2.061 МКД
Заштеда: 229 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 174907_ECU
2.061 МКД
Заштеда -10%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 174647_BKS-M
1.791 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 174686_KKU
2.061 МКД
Заштеда -10%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 169548_GYU
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 169548_BKU
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""