ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 57016303-37
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 00S06C0870G-02
9.990 МКД
Големина
28
27
26
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6886027-01
1.999 МКД
Големина
34
40
42
36
38
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 51073704-92
1.990 МКД
Големина
36
42
38
34
40
string(0) ""
string(0) ""