Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
DESIGUAL

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: DG24SWFW11-2000
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67047120-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67057136-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RW9881 {84911G}098
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67056321-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67095744-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67067113-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67027141-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW4GD68 Z2U00 JBLK
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА HB50514266 001
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 216201_BK
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DG24SWFW08-2000
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА LVA7522-0001
4.690 МКД
Големина
24
25
26
27
28