Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
SPRINGFIELD

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 6884889-27
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 17% АКРИЛ 7% ВИСКОЗА 5% ПОЛИАМИД 5% ВОЛНА 3% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67043264-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67042529-40
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 67080460-43
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА LVA5973-0001
1.996 МКД
Заштеда -60%
4.990 МКД
Големина
24
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW3YD65 WF8Q0 G8K2
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
S
M
XS
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GW3YD55 Z2U00 G8BV
2.196 МКД
Заштеда -60%
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS