Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
SCOTCH&SODA

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 161606-0002
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 99%Полиестер 1%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara