ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
WOMEN'SECRET

ТОП

Шифра на артикл: 4331958-34
1.499 МКД
1.499 МКД
1.349 МКД
Заштеда: 150 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦА ГРАДНИК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 75% Полиамид 25% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
799 МКД
Заштеда -20%
999 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
799 МКД
Заштеда -20%
999 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
1.349 МКД
Заштеда -10%
1.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -10%
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -10%
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
1.079 МКД
Заштеда -10%
1.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""