Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37050470-02
Šifra proizvođača: 37050470
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 59% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 32% ВИСКОЗА 09% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67070467-05
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67070469-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67030397-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67090430-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL