Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
LEVI'S

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: LV72334-0408
0 МКД
8.090 МКД
5.663 МКД
Заштеда: 2.427 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

0 МКД
8.090 МКД
5.663 МКД
Заштеда: 2.427 МКД
Извести ме за попуст
2
1