Барај
%
×
Forever denim with replay
ТЕКСАС ЈАКНА
GUESS

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: GM4RXN1 D58P1 OSAK
Isbn: M4RXN1D58P1-OSAK
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 85% ПАМУК 13% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GM4GXN6 D4YO0 PCIG
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1