Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 196055_YL
1.390 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Рафија

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 203736_OR
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 204140_BK
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 202822_CA
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 202822_NV
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 202437_GY
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 202437_BU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 201615_TU
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 201615_BK
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 200610_MD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 199984_CA
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 199984_NV
1.490 МКД