Барај
%
×
Okaidi new collection
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
ШЕШИР
PARFOIS

ШЕШИР

Шифра на артикл: 169729_BG
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШЕШИРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 5% ПОЛИЕСТЕР 5% ПОЛИУРЕТАН 90% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 67057686-05
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 67057685-08
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218648DNC
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218648NCU
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 219446LNC
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218920LNC
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218920NCU
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 219446NCU
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 218980LNC
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9499 COT01 NAT
3.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ GAW9495 COT01 BRO
3.690 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ШЕШИРИ 217565NCU
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
1.112 МКД
Заштеда: 278 МКД
Извести ме за попуст
2
1