Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
СЕНКА ЗА ОЧИ
KIKO MILANO

СЕНКА ЗА ОЧИ

Шифра на артикл: KC000000306001B
Šifra proizvođača: KC000000306
1.090 МКД
1.090 МКД
545 МКД
Заштеда: 545 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕНКА ЗА ОЧИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 1
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451001B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000451002B
960 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458004B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458003B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000458002B
640 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293005B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293002B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293003B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293004B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KM000000293006B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕНКА ЗА ОЧИ KC000000429001B
920 МКД