Барај
%
×
Okaidi new collection
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
DESIGUAL

САНДАЛИ

Шифра на артикл: DG24SSSP02-3136
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПАМУК 50% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67050282-70
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1