Барај
ШАЛ
DAN JOHN

ШАЛ

Шифра на артикл: DJ000762
Isbn: E22X01-3619-EASINDACO
1.190 МКД
829 МКД
829 МКД
Заштеда: 361 МКД
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Online Only
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР
Trenutno nema komentara