Барај
ШАЛ
GUESS

ШАЛ

Шифра на артикл: GSS009159
Isbn: AW8590SIL90-BLS
4.690 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 54% Модал 27% Вискоза 19% Свила

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШАЛ GSS009158
4.690 МКД