Барај
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
ШАЛ
PARFOIS

ШАЛ

Шифра на артикл: 185596_EC
1.390 МКД
1.390 МКД
973 МКД
Заштеда: 417 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 3%Волна, 7%Полиамид, 90%Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara