Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
MANGO

РЕМЕН

Шифра на артикл: 37086317-07
Šifra proizvođača: 37086317
Провери достапност
  • 20
    20
  • 21
    21
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 50% Вискоза Постава: 100% Полиуретан Апликација: 100% Цинк

Trenutno nema komentara