Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 217880_BK
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RFW3593 {A0458C}098
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110371A-02A
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SMBWILDER-BLK
8.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ TA5Y6K 001
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ CKK60K611942-BEH
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-2000
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP17-2000
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP03-2000
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP02-2000
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218021_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217059_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWBG90 06330 BLA
9.190 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1