Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 217059_BK
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ЦИНК 90% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 220147_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GZ4YZ04 WGD70 JBLK
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RFW3593 {A0458C}098
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217880_BK
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110371A-02A
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SMBWILDER-BLK
8.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ TA5Y6K 001
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ CKK60K611942-BEH
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-2000
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP17-2000
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP02-2000
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218021_BK
2.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1