Барај
%
×
Okaidi new collection
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
БЕЛА
PARFOIS

БЕЛА

Шифра на артикл: 216327_RD

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПАМУК / ЛИЦЕ: 10% ПАМУК 10% ПОЛИТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ 80% СТАКЛО