Барај
%
×
KIDS COLLECTION
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 214245_EC
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 220147_EC
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217981_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218919_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP14-1021
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-1001
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217059_OW
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216307_EC
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216559_EC
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216350_RD
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216347_EC
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214241_EC
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст
2
1