Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 214245_TU
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219566NCL
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219600_BG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216541_TU
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GV4RZ04 KC4V0 P0FK
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-1IY
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_TU
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214267_BG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст
2
1