Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 216307_TU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ЦИНК / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИЕСТЕР 80% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219566NCL
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219600_BG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216541_TU
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GV4RZ04 KC4V0 P0FK
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-1IY
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_TU
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214245_TU
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214267_BG
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД