Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 216541_TU

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИУРЕТАН 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 5% ПАМУК 95% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWBG90 06320 TAU
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWSL90 06330 LTL
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ GHWPG90 06320 MLO
8.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 220168_BG
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219566NCL
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219600_BG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP09-1008
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-1IY
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_TU
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214245_TU
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214267_BG
2.290 МКД