Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 216559_BK
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 5% ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 20% ЦИНК 80% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 10% ПОЛИЕСТЕР 90% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RFW3593 {A0458C}098
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217880_BK
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110371A-02A
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SMBWILDER-BLK
6.952 МКД
Заштеда -20%
8.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ TA5Y6K 001
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ CKK60K611942-BEH
7.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-2000
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP17-2000
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP03-2000
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP02-2000
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218021_BK
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217059_BK
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Извести ме за попуст
2
1