Барај
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
LEVI'S

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 232501-208-89
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% Рециклиран Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara