Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
REPLAY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: RPL009622
Isbn: AW6077.000.A7003G-324
1.990 МКД
1.393 МКД
1.254 МКД
Заштеда: 736 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Акрил 10% Волна 5% Алпака 5% Вискоза

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.393 МКД
1.254 МКД
Заштеда: 736 МКД
Извести ме за попуст
2
1