Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
REPLAY

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: RPL009620
Isbn: AW6077.000.A7003G-014
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Акрил 10% Волна 5% Алпака 5% Вискоза

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 995 МКД
Извести ме за попуст
2
1