Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 217644_GD
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% СТАКЛО 80% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218553_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219771_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218571_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220861_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220612_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220773_GD
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217634_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218552_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215584_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215397_GD
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 220319_GD
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215967_GD
490 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1